Views Advanced Routing (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Options
uk: Опції

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Route
uk: Маршрут
