Views Advanced Routing (8.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Options
eu: Aukerak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Route
eu: Bidea
