Views Advanced Routing (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Options
sv: Alternativ

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Requirements
sv: Krav

en: Route
sv: Rutt
