Views Advanced Routing (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Options
ar: الخيارات

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Route
ar: الطريق
