Views Advanced Routing (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Route
sk: Cesta
