Views Aggregator Plus (2.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Maximum
az: Maksimum

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Align
az: Sıralama

en: Position
az: Vəzifə

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: Parameter
az: Parametr

en: Sum
az: Cəm
