Views Aggregator Plus (2.0.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Separator
da: Skilletegn

en: Maximum
da: Maksimum

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Align
da: Justér

en: Position
da: Placering

en: Percentage
da: Procent

en: Precision
da: Præcision

en: Default order
da: Sortering

en: Default sort
da: Standardsortering

en: Hide empty column
da: Skjul tom kolonne

en: Responsive
da: Responsivt

en: Columns info
da: Kolonneinfo

en: Column info
da: Kolonneinfo
