Views Aggregator Plus (2.0.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: Separator
tr: Ayraç

en: Maximum
tr: En fazla

en: Sortable
tr: Sıralanabilir

en: Align
tr: Hizalama

en: Position
tr: Konum

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Minimum
tr: En az

en: Precision
tr: Kesinlik

en: Default order
tr: Öntanımlı sıralama

en: Default sort
tr: Öntanımlı sıralama

en: Sum
tr: Toplam

en: Median
tr: Orta

en: Hide empty column
tr: Boş sütunu gizle

en: Responsive
tr: Duyarlı
