Views Aggregator Plus (2.0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Position
mr: स्थान

en: Minimum
mr: किमान

en: Precision
mr: अचूकपणा
