Views Aggregator Plus (2.0.3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Align
el: Στοίχιση

en: Position
el: Θέση

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά

en: Sum
el: Άθροισμα

en: Hide empty column
el: Απόκρυψη κενής στήλης
