Views Aggregator Plus (2.0.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: Separator
is: Skilja

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Position
is: Staðsetning

en: Percentage
is: Prósenta

en: Default order
is: Sjálfgefin röð
