Views Aggregator Plus (2.0.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Field
km: វាល

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: Default order
km: លំដាប់​លំនាំដើម
