Views Aggregator Plus (2.1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Align
cs: Zarovnání

en: Position
cs: Pozice

en: Percentage
cs: Procenta

en: Precision
cs: Přesnost

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: Parameter
cs: Parametr

en: Hide empty column
cs: Skrýt prázdný sloupec

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Columns info
cs: Informace o sloupcích

en: Column info
cs: Informace o sloupci
