Views area menu block (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: Menus
uk: Меню

en: Bypass access checks
uk: Пропускати перевірки доступу

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
uk: Якщо увімкнено, дозволи доступу на відтворення сутності не перевіряються.
