Views area menu block (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Display title
da: Display titel

en: Menus
da: Menuer

en: Bypass access checks
da: Tilsidesæt adgangskontrol

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
da: Markér dette for ikke at kontrollere tilladelser ved rendering af en entity.
