Views area menu block (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ru: Собственная

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: Menus
ru: Меню

en: Bypass access checks
ru: Пропускать проверки доступа

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
ru: Если включено, права доступа на генерирование сущности не проверяются.
