Views area menu block (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Menus
az: Menyular

en: Bypass access checks
az: Giriş yoxlamalarını keçin

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
az: Aktiv edilərsə, obyekti göstərmək üçün giriş icazələri yoxlanılmır.
