Views area menu block (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Menus
tr: Menüler

en: Bypass access checks
tr: Erişim denetimlerini atla

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
tr: Etkinleştirilirse, varlığın görüntüsünü oluşturmaya yönelik erişim izinleri denetlenmez.
