Views area menu block (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: Menus
hu: Menük

en: Bypass access checks
hu: Hozzáférés-ellenőrzések kihagyása

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
hu: Ha engedélyezett, az entitás megjelenítésének engedélyeit nem ellenőrzi a rendszer.
