Views area menu block (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: Display title
id: Judul tampilan

en: Menus
id: Menu

en: Bypass access checks
id: Memotong pemeriksaan akses

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
id: Jika diaktifkan, izin akses untuk merender entitas tidak dicentang.
