Views area menu block (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Menus
pl: Menu

en: Bypass access checks
pl: Omiń sprawdzanie dostępu

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
pl: Jeśli włączone to uprawnienia dostępu do renderowania encji nie będą brane pod uwagę.
