Views Token Argument (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Token
fr: Jeton (token)

en: views
fr: vues

en: Or
fr: Ou

en: And
fr: Et

en: Browse available tokens
fr: Parcourir les jetons disponibles

en: Get fields raw values
fr: Obtenir les valeurs brutes des champs

en: Show debug
fr: Afficher des informations de débogage
