Views Attachments as Tabs (1.1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Views
he: היבטים

en: Fields
he: שדות

en: Tab
he: לשונית

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: @argument title
he: @argument כותרת

en: @argument input
he: @argument קלט
