Views Attributes (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά
