Views Attributes (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Remove
et: Eemalda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: Attributes
et: Omadused
