Views Attributes (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە
