Views Attributes (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Remove
te: తొలిగించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు
