Views Attributes (1.0.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Views
ur: ویوز

en: Add
ur: شامل کریں
