Views Attributes (1.0.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Remove
cy: Symud

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Add
cy: Ychwanegu
