Views Attributes (1.0.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Remove
ru: Удалить

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Views
ru: Представление

en: Add
ru: Добавить

en: Attributes
ru: Атрибуты
