Views autocomplete API (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
