Views autocomplete API (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Asc
sk: Vzostupne
