Views autocomplete API (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Views
he: היבטים

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
