Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
