Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Views
fa: نماها

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Master
fa: مدیر
