Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Views
ar: الرؤى

en: Page
ar: الصفحة

en: Master
ar: الرئيسي
