Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Views
et: Vaated

en: Page
et: Lehekülg

en: Master
et: Peamine
