Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Views
fi: Näkymät

en: Page
fi: Sivu

en: Master
fi: Isäntä
