Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Views
he: היבטים

en: Page
he: דף

en: Master
he: מאסטר
