Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Views
oc: Vistas

en: Page
oc: Pagina

en: Master
oc: Maître
