Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Views
ro: Vizualizări

en: Page
ro: Pagina

en: Master
ro: Expert
