Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Views
sv: Vyer

en: Page
sv: Sida

en: Master
sv: Huvud
