Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Views
uk: Види

en: Page
uk: Сторінка

en: Master
uk: Головне
