Views base url (2.1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Fields
cy: Meysydd

en: Arguments
cy: Argiau

en: Link class
cy: Dosbarth Linc

en: Link title
cy: Pennwad dolen

en: Display as link
cy: Dangos fel dolen
