Views base url (2.1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Link target
uk: Ціль посилання

en: Fields
uk: Поля

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: Display as link
uk: Відображати як посилання

en: Fragment
uk: Фрагмент

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
uk: Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення деякі додаткові поля. Ці поля, за потреби, можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через послідовне відтворення неможливо використовувати поля, котрі йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
uk: Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через послідовне відтворення неможливо використовувати поля, котрі йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.
