Views base url (2.1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Fields
be: Палі

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Display as link
be: Паказваць як спасылку

en: URL path
be: Маршрут URL
