Views base url (2.1.0-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Link text
da: Linktekst

en: Arguments
da: Parametre

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Link class
da: Linkklasse

en: Link options
da: Link-muligheder

en: Link title
da: Linktitel

en: Link path
da: Linksti

en: Display as link
da: Vis som link

en: URL path
da: URL-sti

en: @argument title
da: @argument titel

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
da: Du skal tilføje yderligere felter til denne visning før dette felt kan bruges. Disse felter kan markeres som <em>Ekskludér fra visning</em> hvis du ønsker det. Bemærk at på grund af renderingsrækkefølgen kan du ikke bruge felter som kommer efter dette felt. Hvis du har behov for et felt som ikke vises her, skal du ændre rækkefølgen af dine felter.
