Views base url (2.1.0-rc1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Link class
el: Κλάση συνδέσμου

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Link path
el: Διαδρομή συνδέσμου

en: Display as link
el: Εμφάνιση ως σύνδεσμος

en: URL path
el: Διαδρομή URL

en: @argument title
el: @argument τίτλος

en: @argument input
el: @argument εισαγωγή
