Views base url (2.1.0-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Fields
he: שדות

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Link options
he: אפשרויות קישור

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: Display as link
he: להציג כקישור

en: @argument title
he: @argument כותרת

en: @argument input
he: @argument קלט
