Views base url (2.1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
hr: Polja

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: URL path
hr: URL putanja
